نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: قرار گذاشتن با استاد

3481
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    تشکر شده 21 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

قرار گذاشتن با استاد

سلام من 26سالم هست و دانشجوی ارشدم. امسال دیگه درسم تموم میشه.ترم آخرم. راستش من از مدتها قبل به یکی از اساتیدم علاقه داشتم همیشه فکر میکردم فقط یه علاقه دانشجو به استادش هست ولی به مرور برام جدی تر شد. البته ایشون همیشه منو به عنوان یه دانشجو خیلی قبول دارن و هر موقع کلاس تمام میشد یا فقط خودمون دوتا سرکلاس بودیم با هم صحبت میکردیم ولی راجبه اتفاقای مربوط به دانشگاه.. ولی خب خیلی باهاشون راحت بودم و حس میکنم خیلی طرز فکرمون مثل هم باشه.چیزی که میخواستم بگم و راهنمایی بگیرم این هست که میخام خیلی ساده و بی تکلف بهشون بگم هر موقع فرصتشو دارین جایی قرار بگذاریم تا به خاطر زحماتی که تو این چند سال کشیدین ازتون تشکر کنم. راستش میخام یه فرصت دوباره به خودم بدم ومثه یه دوست اجتماعی باهاشون حرف بزنم نمیخام بازم فقط صحبتای دانشگاه باشه میخام ببینم کسی که همیشه دوستش داشتم چقد مثه اونی بود که تو ذهنم هست، میخام بیشتر بشناسمش ولی خیلی تجربه ای ندارم و نمیدونم چطوری باید عنوان کنم. تا الان دوستیهایی که داشتم همیشه اقایون جلو می اومدن و خودم تا حالا شروع کننده یه رابطه دوستانه نبودم، ولی خوب از استادم خیلی خجالت میکشم و میترسم که حرفمو بد برداشت کنه. به نظر شما همچنین پیشنهادی بدم؟ چطوری عنوان کنم؟ حضوری بگم تو جلسه آخر؟ یا تو واتساپ پیام بدم؟ کجا قرار بزارم؟ ایشون خیلی آدم باجنبه و محترمی هست و میدونم که بد برداشت نمیکنه ولی چون استادم هست خجالت میکشم. لطفا منو راهنمایی کنین البته من راهنمایی مذهبی و سنتی نمیخام لطفا نگین خودش جلو میاد و زن نازه مرد نیازه و از این حرفا... به نظرم آدم نباید فرصتاشو تو زندگی از دست بده من فعلا واسه شروع به راهنمایی نیاز دارم. ممنون میشم که راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : قرار گذاشتن با استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mena321 نمایش پست ها
    لطفا نگین خودش جلو میاد و زن نازه مرد نیازه و از این حرفا... به نظرم آدم نباید فرصتاشو تو زندگی از دست بده ...
    ضمن عرض سلام و احترام
    در مورد مشکل مطرح شده صحبت خاصی ندارم و بنظرم خانومی که بالاخره روابطی رو قبلا با توجه به صحبتهای خودش تجربه کرده اونقدر آگاهی داره که بالاخره بنحوی شروع کنه سر صحبت رو...
    اما بنده فقط میخواستم در مورد همین یک خط توی صحبتهای درج کننده ی تاپیک نکته ای رو بگم...اینکه باید همین یک جمله رو از طلا گرفت...مخصوصا اون قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم...و چه بسیار جوانانی که در جامعه ی امروز بخاطر همین یک خط و مسائل بسیار ساده و پیش پا افتاده دارن بزرگترین فرصت های زندگیشون رو از دست میدن...و به امید سرنوشتی واهی دارن بزرگترین اشتباه ممکن رو میکنن...
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام
    در مورد مشکل مطرح شده صحبت خاصی ندارم و بنظرم خانومی که بالاخره روابطی رو قبلا با توجه به صحبتهای خودش تجربه کرده اونقدر آگاهی داره که بالاخره بنحوی شروع کنه سر صحبت رو...
    اما بنده فقط میخواستم در مورد همین یک خط توی صحبتهای درج کننده ی تاپیک نکته ای رو بگم...اینکه باید همین یک جمله رو از طلا گرفت...مخصوصا اون قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم...و چه بسیار جوانانی که در جامعه ی امروز بخاطر همین یک خط و مسائل بسیار ساده و پیش پا افتاده دارن بزرگترین فرصت های زندگیشون رو از دست میدن...و به امید سرنوشتی واهی دارن بزرگترین اشتباه ممکن رو میکنن...
    سلام و ممنون که جواب دادین. خب منم سنم که کمتر بود به همین دلایل خیلی فرصتا رو تو خیلی از زمینه ها از دست دادم و واقعا به این نتیجه رسیدم اگه آدم خودش واسه خودش کاری نکنه و همه رو بسپاره دست سرنوشت فقط عمرشو تلف کرده.. اما من تو این سوالی که پرسیدم واقعا به کمک نیاز دارم دیدم بعضی بچه‌ها خیلی خوب راهنمایی میکنن.. قبلا هم گفتم مورد های قبلیم من شروع کننده نبودم و خب یکم واسه دخترا سخته که خودشون پیشنهاد بدن مخصوصا که طرف استادم هست.. و منم فعلا قصدم یه دوستی ساده و معمولی واسه شناخته که ممکنه بعدها به ازدواج برسه ممکنم هست نرسه. لطفا راهنمایی کنید که چطور سر صحبتو باز کنم که زشت نباشه و بی قصد و غرض به نظر برسه..

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام من 26سالم هست و دانشجوی ارشدم. امسال دیگه درسم تموم میشه.ترم آخرم. راستش من از مدتها قبل به یکی از اساتیدم علاقه داشتم همیشه فکر میکردم فقط یه علاقه دانشجو به استادش هست ولی به مرور برام جدی تر شد. البته ایشون همیشه منو به عنوان یه دانشجو خیلی قبول دارن و هر موقع کلاس تمام میشد یا فقط خودمون دوتا سرکلاس بودیم با هم صحبت میکردیم ولی راجبه اتفاقای مربوط به دانشگاه.. ولی خب خیلی باهاشون راحت بودم و حس میکنم خیلی طرز فکرمون مثل هم باشه.چیزی که میخواستم بگم و راهنمایی بگیرم این هست که میخام خیلی ساده و بی تکلف بهشون بگم هر موقع فرصتشو دارین جایی قرار بگذاریم تا به خاطر زحماتی که تو این چند سال کشیدین ازتون تشکر کنم. راستش میخام یه فرصت دوباره به خودم بدم ومثه یه دوست اجتماعی باهاشون حرف بزنم نمیخام بازم فقط صحبتای دانشگاه باشه میخام ببینم کسی که همیشه دوستش داشتم چقد مثه اونی بود که تو ذهنم هست، میخام بیشتر بشناسمش ولی خیلی تجربه ای ندارم و نمیدونم چطوری باید عنوان کنم. تا الان دوستیهایی که داشتم همیشه اقایون جلو می اومدن و خودم تا حالا شروع کننده یه رابطه دوستانه نبودم، ولی خوب از استادم خیلی خجالت میکشم و میترسم که حرفمو بد برداشت کنه. به نظر شما همچنین پیشنهادی بدم؟ چطوری عنوان کنم؟ حضوری بگم تو جلسه آخر؟ یا تو واتساپ پیام بدم؟ کجا قرار بزارم؟ ایشون خیلی آدم باجنبه و محترمی هست و میدونم که بد برداشت نمیکنه ولی چون استادم هست خجالت میکشم. لطفا منو راهنمایی کنین البته من راهنمایی مذهبی و سنتی نمیخام لطفا نگین خودش جلو میاد و زن نازه مرد نیازه و از این حرفا... به نظرم آدم نباید فرصتاشو تو زندگی از دست بده من فعلا واسه شروع به راهنمایی نیاز دارم. ممنون میشم که راهنماییم کنید.
    سلام
    خیالتون راحت باشه من خوشبختانه راهنمایی مذهبی سنتی بلد نیستم
    من سعی دارم طوری راهنمایی کنم که با طبیعت انسانها سازگار باشه
    جملات کلیشه وار و شعاری هم بلد نیستم

بله کاملا درست میگین انسان نباید فرصتهاشو از دست بده
    اساس زندگی انسان از چند چیز تشکیل میشه:
    کسب علم ، کار مناسب و پول ،لذت و لذت و لذت ،عشق به خود در راس همه چیز ،عشق به معشوق و سپس عشق به دوستان و خانواده و البته یکسری علاقمندیهای شخصی

ببینین وقتی انسان درگیر احساس بشه و پاسخی برا نیازش پیدا نکنه این حجم از احساسات در یه قسمت از ذهن ادم تلنبار میشه و بعدا به شکل خطرناکی خودشو بروز میده
    بنابراین وقتی احساس کردین به کسی یا چیزی تمایل دارین با خودتون تعارف نکنین
    بگردین و معقولترین و بیخطرترین راه برا رسیدن به شخص موردنظرتونو پیدا کنین
    فراموش کردن یا صبر کردن هرگز نسخه مناسبی نیست

بر اساس روحیه و شخصیتی که از استادتون سراغ دارین مسیری رو انتخاب کنین که نتیجه بخش تره
    بنظر میاد پیام دادن از واتس اپ بهترین راه باشه
    یه پیام خیلی موجز و موثر واسش بنویسین و مثلا یه سوال درسی ازش بپرسین
    ایشون هرجوابی داد شما ماهرانه یکسری حرفهای دیگه پیش بکشین و ازش راجع به تایم ازادش بپرسین

اگه بخواد سرنخ بده و کار شما موثر واقع بشه در همچی موقعیتی ایشون اعلام میکنه که چه موقع تایمش ازاده
    اما اگه بهانه اورد که اصلا ساعت خالی نداره شما سعی کنین بدون اینکه ذره ای حالت التماس و خواهش پیدا کنین خیلی رسمی جواب بدین که هرطور مایل هستین اما اگه وقت باز داشتین و یه مقداری بیشتر با تجربیات علمی شما اشنا میشدم خوب بود!!

در همچی موقعیتی بازم اگه ایشون تمایل داشته باشه یه واکنش مثبتی بروز میده
    اما اگه همچنان سرد و رسمی بود و تاکیدش برین که وقت باز نداره معنیش اینه که واقعا هیچ تمایلی نداره

با اینحال شما میتونی نتیجه این چت واتس اپ رو اینجا بنویسی که من بهت بگم اگه ایشون کاملا سرد و خشک برخورد کرد چیکار باید بکنی

فقط لطف کن و به نکاتی که توضیح دادم دقت کن
    اگه این نکات به دقت رعایت بشن احتمال اینکه نتیجه بگیری زیاده
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

ببینین وقتی انسان درگیر احساس بشه و پاسخی برا نیازش پیدا نکنه این حجم از احساسات در یه قسمت از ذهن ادم تلنبار میشه و بعدا به شکل خطرناکی خودشو بروز میده
    فراموش کردن یا صبر کردن هرگز نسخه مناسبی نیس......سلام. ممنون که جواب دادین راستش با این قسمت از حرفاتون کاملا موافقم.. با تو دل گذاشتن و گریه و زاری چیزی درست نمیشه آدم بعضی وقتا باید یکم به خودش زحمت بده و واسه چیزایی که میخاد بدست بیاره تلاش کنه.. بگذریم راستش من تا حالا تو واتساپ زیاد ازشون سوال درسی و اینا پرسیدم نه واسه نزدیک شدنا کلی منظورمه و ایشون کلا تو پیام دادن خیلی کوتاه و مختصر جواب میدن ولی تو کلاس راحت تر صحبت میکنن مثلا هفته قبل آخر کلاس فقط خودم و ایشون بودیم راجبه یکی دیگه از استادا برام گفت که قبلا با دانشجوش ازدواج کرده بود و چطور شد و غیره.. یعنی با شناختی که ازش دارم خیلی تو پیام راحت نیست انگار شاید ملاحظه میکنه و نمیخاد الکی دردسر درست بشه ولی حضوری که حرف میزنیم خیلی راحت و خودمونی هست.. حالا به نظر شما من حضوری بگم بهشون؟؟ اخه وقتی نوشتم تو واتساپ پیام بدم منظورم این بود که مستقیم راجبه بیرون رفتن بهش بگم، نه که دوباره سوال درسی بپرسم.. و چیزی دیگه که یادم رفت بپرسم ایشون استاد پروازی هست و از تهران میاد.. فقط موقع هایی که اینجا کلاس داره میاد که معمولا دو روز در هفته بیشتر نیست.. واسه همین نمیدونم چکار کنم. این هفته قراره یه بازدید داشته باشیم نمیدونم اونجا وقتی بچه ها حواسشون نیست باهاشون مطرح کنم یا نه!!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

در ضمن من قسمت حرفاتون رو خواستم مارک کنم بلد نبودم چطوری باید انجام بدم و فقط کپی پیست کردم..!

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

چیزی که هست شما علاقمند به ایشون هستید و این علاقه در ناخودآگاه شما فراتر از یک رابطه دوستانه اجتماعی هست اما سعی میکنید جلوشو بگیرید و اجازه پیشروی ندید.
    این که جلوی این علاقه رو میگیرید خودش بحث مهمیه. اگه نمیخواید رابطه با ایشون از حد یه دوستی اجتماعی فراتر بره، با توجه به روحیات شما (که از کامنت هاتون متوجه شدم) بهتره اصلا سمتش نرید. چون یقینا این رابطه در مرحله سوم و چهارم دچار احساسات و اواطف میشه.
    اما اگه قصدتون این هست که با دوستی ساده شروع کنید و به مراحل عمیق تر برسید، میتونید با قرار گذاشتن در یک کافه برای تشکر و دادن یک کادوی کوچیک بهشون شروع کنید. تنظیم قرار هم در واتساپ به نظر معقول تر میاد. و نوع بیان هم طوری باشه که توپ رو بندازید در زمین ایشون تا تصمیم اخر رو ایشون بگیرن. یعنی اینطور بیان کنید که برای تشکر بابت این سال هایی که دانشجوی ایشون بودید، مایلید در فلان کافه چند ساعتی ازشون پذیرایی کنید و اینطور بگید که اگر مایل بودن خوشحال میشید که این میهمانی رو بپذیرند. با این روش به ایشون هم فرصت میدید تا اگر مایل به رابطه و دوستی باشن پیشنهادتون رو قبول کنند و یا اگر معذب هستن و دلشون نمیخواد چنین رابطه ای داشته باشن، بهانه ای مثل مشغله های روزمره رو بیارن و پیشنهادتون رو رد کنند.

8. کاربران زیر از boshiant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

فراموش کردن یا صبر کردن هرگز نسخه مناسبی نیس......سلام. ممنون که جواب دادین راستش با این قسمت از حرفاتون کاملا موافقم.. با تو دل گذاشتن و گریه و زاری چیزی درست نمیشه آدم بعضی وقتا باید یکم به خودش زحمت بده و واسه چیزایی که میخاد بدست بیاره تلاش کنه.. بگذریم راستش من تا حالا تو واتساپ زیاد ازشون سوال درسی و اینا پرسیدم نه واسه نزدیک شدنا کلی منظورمه و ایشون کلا تو پیام دادن خیلی کوتاه و مختصر جواب میدن ولی تو کلاس راحت تر صحبت میکنن مثلا هفته قبل آخر کلاس فقط خودم و ایشون بودیم راجبه یکی دیگه از استادا برام گفت که قبلا با دانشجوش ازدواج کرده بود و چطور شد و غیره.. یعنی با شناختی که ازش دارم خیلی تو پیام راحت نیست انگار شاید ملاحظه میکنه و نمیخاد الکی دردسر درست بشه ولی حضوری که حرف میزنیم خیلی راحت و خودمونی هست.. حالا به نظر شما من حضوری بگم بهشون؟؟ اخه وقتی نوشتم تو واتساپ پیام بدم منظورم این بود که مستقیم راجبه بیرون رفتن بهش بگم، نه که دوباره سوال درسی بپرسم.. و چیزی دیگه که یادم رفت بپرسم ایشون استاد پروازی هست و از تهران میاد.. فقط موقع هایی که اینجا کلاس داره میاد که معمولا دو روز در هفته بیشتر نیست.. واسه همین نمیدونم چکار کنم. این هفته قراره یه بازدید داشته باشیم نمیدونم اونجا وقتی بچه ها حواسشون نیست باهاشون مطرح کنم یا نه!!
    در واتس اپ یه پیغام مختصر و کوتاه بدین و پیشنهاد دیدار حضوری و تقدیم یک کادوی کوچک جهت قدردانی از زحمات استاد
    خیلی رسمی بنویسین و تاکید بر لفظ قدردانی از زحمات ایشون
    این باعث میشه که جواب بده
    ممکنه کوتاه و رسمی جواب بده چون میفرمایین در پیام دادن محذوریت داره
    اما بهرحال جواب میده و به احتمال قوی جوابشم مثبته
    و یک کادوی کوچک بخرین و سر قرار برین

اونجا دیگه میتونین کمی راحتتر صحبت کنین

تلگرام هم میتونین پیام بدین هیچ فرقی نمیکنه
    مهمترین مساله اینه که بتونین خارج از دانشگاه(ترجیحا کافی شاپ) یه قرار حضوری باهاش بزارین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

در ضمن من قسمت حرفاتون رو خواستم مارک کنم بلد نبودم چطوری باید انجام بدم و فقط کپی پیست کردم..!
    اشکالی نداره
    پایین پستها نوشته نظرت چیه

روی نظرت چیه کلیک کنین پست نقل قول میشه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط boshiant نمایش پست ها
    چیزی که هست شما علاقمند به ایشون هستید و این علاقه در ناخودآگاه شما فراتر از یک رابطه دوستانه اجتماعی هست اما سعی میکنید جلوشو بگیرید و اجازه پیشروی ندید.
    این که جلوی این علاقه رو میگیرید خودش بحث مهمیه. اگه نمیخواید رابطه با ایشون از حد یه دوستی اجتماعی فراتر بره، با توجه به روحیات شما (که از کامنت هاتون متوجه شدم) بهتره اصلا سمتش نرید. چون یقینا این رابطه در مرحله سوم و چهارم دچار احساسات و اواطف میشه.
    اما اگه قصدتون این هست که با دوستی ساده شروع کنید و به مراحل عمیق تر برسید، میتونید با قرار گذاشتن در یک کافه برای تشکر و دادن یک کادوی کوچیک بهشون شروع کنید. تنظیم قرار هم در واتساپ به نظر معقول تر میاد. و نوع بیان هم طوری باشه که توپ رو بندازید در زمین ایشون تا تصمیم اخر رو ایشون بگیرن. یعنی اینطور بیان کنید که برای تشکر بابت این سال هایی که دانشجوی ایشون بودید، مایلید در فلان کافه چند ساعتی ازشون پذیرایی کنید و اینطور بگید که اگر مایل بودن خوشحال میشید که این میهمانی رو بپذیرند. با این روش به ایشون هم فرصت میدید تا اگر مایل به رابطه و دوستی باشن پیشنهادتون رو قبول کنند و یا اگر معذب هستن و دلشون نمیخواد چنین رابطه ای داشته باشن، بهانه ای مثل مشغله های روزمره رو بیارن و پیشنهادتون رو رد کنند.
    سلام و ممنون از جواب. راستش من اون قسمت از صحبتاتون رو متوجه نشدم که گفتین بهتره اصلا سمتش نرم چطور؟؟ و بعد من اصلا سعی نکردم جلو احساسمو بگیرم وگرنه اصلا خودم پیش قدم نمیشدم... همینطور که خودتونم گفتید میخام از یه دوستی ساده شروع کنم تا ببینم بعد چی پیش میاد.. ولی خب با کادو گرفتن خیلی موافق نیستم اخه به نظرم خیلی زوده تو قراره اول اونم بدون مناسبت.. فکر کنم به خاطر تشکر و اینا اگه به غذا حالا چه کافه یا رستوران دعوت کنم مناسب تر باشه..بازم ممنون از راهنمایی که دادین. از طریق پیام دادن اقدام میکنم..

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    در واتس اپ یه پیغام مختصر و کوتاه بدین و پیشنهاد دیدار حضوری و تقدیم یک کادوی کوچک جهت قدردانی از زحمات استاد
    خیلی رسمی بنویسین و تاکید بر لفظ قدردانی از زحمات ایشون
    این باعث میشه که جواب بده
    ممکنه کوتاه و رسمی جواب بده چون میفرمایین در پیام دادن محذوریت داره
    اما بهرحال جواب میده و به احتمال قوی جوابشم مثبته
    و یک کادوی کوچک بخرین و سر قرار برین

اونجا دیگه میتونین کمی راحتتر صحبت کنین

تلگرام هم میتونین پیام بدین هیچ فرقی نمیکنه
    مهمترین مساله اینه که بتونین خارج از دانشگاه(ترجیحا کافی شاپ) یه قرار حضوری باهاش بزارین
    سلام متشکرم که جواب دادین. پس این طور که نظر بیشتر دوستان هست توی واتساپ پیام میدم و حتما قید میکنم بخاطر تشکر از زحماتی که کشیدین و.. ولی همین طور که تو پیام قبلم گفتم احساس میکنم با کادو دادن خیلی خودمو تابلو میکنم! اخه نمیخام از بار اول خودمو خیلی مشتاق نشون بدم که فراریش بدم و کادو دادن به نظرم یکمی زوده میخام ببینم خودشون چطور پیش میرن و عکس العمل شونو نسبت به حرفهایی که میزنیم بسنجم.. پس من اینجوری پیام میدم که میخاستم بخاطر تشکر کردن ازتون بخاطر زحماتی که تو این مدت کشیدین هر موقع که اینجا بودین و فرصتشو داشتین جایی شما رو ببینم و چند ساعتی در خدمتتون باشم. خوشحال میشم دعوت مو قبول کنید..!! خوبه اینطوری؟ بعد هم اگه قبول کردن به کافه ای در نظرم هست دعوتشون میکنم.. متن پیامم خوبه به نظرتون؟!میگم که اگه ایشون استادم نبود برام خیلی راحت تر بود نوشتار پیامم یا حتی جایی که تو نظر دارم.. امیدوارم که قبول کنن و بیان ولی میگم چون شهر دیگه هستن نمیدونم کی جور بشه و بتونم ببینمشون..

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

کلا یکم استرس دارم و خجالت میکشم! راستی واسه اینکه مطمئن بشم با کسی تو رابطه هستن یا نه چطوری مطرح کنم؟مثلا جور شد و ایشون اومد سر قرار مثلا بگم خوشحال شدم که اومدین و امیدوارم که واسه همسرتون سوتفاهم پیش نیاد!! یا جور دیگه عنوان کنم؟ اینم اگه میشه راهنمایی کنید. راجبه به کادو هم یکم فکر کردم گفتم از این شکلات هایی که تو جعبه هست و معمولا واسه کادو دادن میخرن بگیرم ولی هنوزم نمیدونم واقعا لازمه یا نه؟ و دیگه اینکه خودم فکر میکنم بعدش واسه صحبت کردن راحت باشم چون تو کلاسم راجبه چیزای متفرقه زیاد صحبت میکردیم و کلا موضوع واسه حرف زدن زیاد دارم..

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

دوستان اگر میشه باز هم منو راهنمایی کنین. چند تا سوال داشتم هنوز که تو پیام قبلی پرسیدم..

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

سلام متشکرم که جواب دادین. پس این طور که نظر بیشتر دوستان هست توی واتساپ پیام میدم و حتما قید میکنم بخاطر تشکر از زحماتی که کشیدین و.. ولی همین طور که تو پیام قبلم گفتم احساس میکنم با کادو دادن خیلی خودمو تابلو میکنم! اخه نمیخام از بار اول خودمو خیلی مشتاق نشون بدم که فراریش بدم و کادو دادن به نظرم یکمی زوده میخام ببینم خودشون چطور پیش میرن و عکس العمل شونو نسبت به حرفهایی که میزنیم بسنجم.. پس من اینجوری پیام میدم که میخاستم بخاطر تشکر کردن ازتون بخاطر زحماتی که تو این مدت کشیدین هر موقع که اینجا بودین و فرصتشو داشتین جایی شما رو ببینم و چند ساعتی در خدمتتون باشم. خوشحال میشم دعوت مو قبول کنید..!! خوبه اینطوری؟ بعد هم اگه قبول کردن به کافه ای در نظرم هست دعوتشون میکنم.. متن پیامم خوبه به نظرتون؟!میگم که اگه ایشون استادم نبود برام خیلی راحت تر بود نوشتار پیامم یا حتی جایی که تو نظر دارم.. امیدوارم که قبول کنن و بیان ولی میگم چون شهر دیگه هستن نمیدونم کی جور بشه و بتونم ببینمشون..
    خوشحالم که به نتیجه خوبی رسیدین عزیزم
    کادو میتونه یه کتاب علمی باشه
    اینطوری با یه تیر دو نشون میزنین

هم محبتتونو نشون دادین و هم اینکه بخاطر بعد فرهنگی و علمی کادو ،تابلو نیست و مشکلی ازین نظر نداره
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خوشحالم که به نتیجه خوبی رسیدین عزیزم
    کادو میتونه یه کتاب علمی باشه
    اینطوری با یه تیر دو نشون میزنین

هم محبتتونو نشون دادین و هم اینکه بخاطر بعد فرهنگی و علمی کادو ،تابلو نیست و مشکلی ازین نظر نداره
    ممنونم که وقت میزارید و جواب میدید اگه میشه پیام دوم هم جواب بدین..! کتاب؟؟ نمیدونم باید فکر کنم ببینم چی خوبه.. یعنی شکلات بگیرم به نظرتون مناسب نیست؟!

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

کلا یکم استرس دارم و خجالت میکشم! راستی واسه اینکه مطمئن بشم با کسی تو رابطه هستن یا نه چطوری مطرح کنم؟مثلا جور شد و ایشون اومد سر قرار مثلا بگم خوشحال شدم که اومدین و امیدوارم که واسه همسرتون سوتفاهم پیش نیاد!! یا جور دیگه عنوان کنم؟ اینم اگه میشه راهنمایی کنید. راجبه به کادو هم یکم فکر کردم گفتم از این شکلات هایی که تو جعبه هست و معمولا واسه کادو دادن میخرن بگیرم ولی هنوزم نمیدونم واقعا لازمه یا نه؟ و دیگه اینکه خودم فکر میکنم بعدش واسه صحبت کردن راحت باشم چون تو کلاسم راجبه چیزای متفرقه زیاد صحبت میکردیم و کلا موضوع واسه حرف زدن زیاد دارم..
    این سوال رو هرچی ظریفتر و ماهرانه تر بپرسین بهتره
    مثلا حین گفتگو(نه اول کار بلکه بزارین لااقل چند دقیقه بگذره)صحبت رو به بچه بکشونین(مثلا یه بچه ای رو در کافی شاپ نگاه کنین و بگین بچه ها چقدر دوست داشتنی هستن) و بعدش از استادتون بپرسین بچه دارین یا نه؟

خوبی این سوال اینه که شما راجع به زن و ازدواجش چیزی نپرسیدین
    اما به جواب موردنظرتون میرسین
    چون اگه ایشون متاهل باشه یا میگه اره یا میگه هنوز نه و اگه مجرد باشه میگه هنوز ازدواج نکردم که بخوام بچه داشته باشم!

البته اگه ایشون بیوه یا مطلقه هم باشه حین صحبتش بالاخره اشاره ای خواهد کرد

شکلات هم خوبه
    کتاب ازین نظر بهتره که خیلی وجهه فرهنگی میده به این قرار گذاشتنتون
    اما شکلات هم ایده خوبیه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)